Abant Kartal Yuvası Otel


Tesisimiz 5.000 m2 alan üzerine kurulmuş olup;

47 oda (24 adet şömineli), 120 yatak kapasite,

1 adet 90 kişilik alakart (a la carte) şömineli alkollü restaurant,

1 adet 70 kişilik açık büfe şömineli kahvaltı salonu,

1 adet 110 kişilik restaurant-bar,

1 adet 200 kişilik teras restaurant bulunmaktadır.


Restaurant ve odalar orman manzaralıdır.


Odalarda:

Standart Oda; Merkezi Isıtma Sistemi, 24 saat Sıcak Su, Doğal Ahşap Zemin, LED televizyon, Telefon, Saç Kurutma Makinası, Balkon, Oda Servisi, Kablosuz İnternet (wireless) bulunmaktadır.


Şömineli Oda; Merkezi Isıtma Sistemi + Şömine, 24 saat Sıcak Su, Doğal Ahşap Zemin + Tavan, LED televizyon, Telefon, Saç Kurutma Makinası, BalkonOda Servisi, Kablosuz İnternet (wireless) bulunmaktadır.


Kent yaşantısına küçük bir veda edin ve sevdiğinizle baş başa Abant'ın içinde kendinizi ödüllendirin. Doğanın kucağında, tertemiz doğa havası, ormanın ve yeşilin her tonunu barındıran büyüleyici manzarasıyla şehrin yanı başında sessiz ve dingin bir atmosfere sahip Kartal Yuvası Otel konuklarını yeryüzündeki cennetle buluşturuyor. Siz de kuş sesleri, toprak kokusu, derenin yumuşak sesi ve çok daha fazlasıyla her saniye eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız otelimizde sizleri bekliyoruz. Abant gölü çevresinde temiz havayı iliklerinize kadar hissederek yapacağınız yürüyüşte dört mevsimi bir arada yaşayabilirsiniz. Abant'ın yemyeşil doğasıyla buluştuktan sonra göl çevresinde dilerseniz faytonla dilerseniz ata binerek dilerseniz de keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Aktivite sevenler için Abant çevresinde Paintball, Okçuluk, Model Uçak, Yamaç Paraşütü, Trekking, Oryantiring (yön bulma), Mountain Bike, Off-Road, Kano, Rafting ve Kayak gibi imkanlar bulunmaktadır. Yeşilin tonlarını mavi ile birleştirdiği yerde yaz tatilinizi, ya da bembeyaz karlar arasındaki merkezi konumu ve sunduğu kaliteli hizmetiyle kış tatilinizi zevke dönüştürüyor. Tur ve yemek gruplarınızla birlikte gelebileceğiniz 4 ayrı salonumuzda ve terasımızda toplam 500 kişiye kadar canlı müzik eşliğinde eğlenip otelimizde konaklayabilirsiniz. Düğün, nişan, nikah, söz, aile yemeği ve diğer toplu yemeklerinizde otelimiz hizmetinizdedir. Tur organizasyonları için bizi arayıp, bilgi alabilirsiniz.